Вся литература

Алгебра 9 класс

9 класс

Учебник по алгебре, 9 класс. Язык обучения русский.

Алгебра і початки аналізу

10 класс

Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів: академічний рівень

Алгебра, 9 клас

Учебники, 9 класс

Алгебра: Підручник для 9 класу. — Тернопіль: Підручники і посібни-
ки, 2009. — 256 с.

9 класс

Бердичевский, Я. М. Всемирная история [Текст] : учебник для 9 классов общеобразовательных учебных заведений . /Я. М. Бердичевский, И. Я, Щупак, Л. В. Морозова. – Запорожье : Премьер, 2009 . – 320 с. : илл., карты.

Геометрия 9 класс

9 класс, Геометрия

Учебник по геометрии. Рекомендован МОН Украины (пр. от 02.02.2009 № 56)

Документи з ЦО

Презентації плакати посібник і тд

Земна Група

Астрономия

Даний посібник містить інформацію необхідну для кращого вивчення теми з курсу астрономії “Планети земної групи”. Короткі відомості про планети дають необхідний об’єм знань для студентів,учнів, які вивчатимуть дану тему з астрономії. Фотодокументи і коментарі до них, як ілюстративний матеріал, сприяють поглибленню знань про планети, розповідають про розвиток космічної техніки і історію космічних досліджень.

rar, 291.61KB

ЗНО 2012